TECHNIK VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

Máte praxi na pozici technologa či procesního inženýra v oblasti vstřikování plastů? Zároveň se však nebojíte vyrazit do výroby a zajistit její plynulost a optimální výrobní postupy? Rád zlepšujete procesy a hledáte možnosti, jak lze něco vyrobit lépe a efektivněji? Domluvíte se anglicky nebo německy a jste ochotný pracovat ve třísměnném provozu? Pak jste to právě Vy, koho hledáme! Výrobní automotive společnost hledá nového kolegu na pozici: TECHNIK VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ (35 - 45.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Vytváření technologických postupů pro výrobu
  • Optimalizace a návrhy nových řešení
  • Kontrola strojů a technické plynulosti výroby
  • Zajištění požadované kvality produkce
  • Práce ve třísměnném provozu

Co požadujeme?

  • Technické středoškolské vzdělání
  • AJ nebo NJ na středně pokročilé úrovni
  • Praxi na pozici technologa či procesního inženýra
  • Znalosti z oblasti zpracování plastů
  • Zkušenosti s údržbou a servisem vstřikolisů

Co nabízíme?

  • Finanční bonusy a prémie
  • Dny volna navíc
  • Možnost seberealizace a dalšího vzdělávání
  • Práci ve stabilní mezinárodní společnost a příjemném prostředí
  • Příspěvek na připojištění

  • Místo výkonu práce: okres Hodonín

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.