ELEKTRIKÁŘ - JUNIOR

Neaktivní nabídka

25000 - 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Hodonín

Chcete získat nové zkušenosti a máte vzdělání v oboru elektro? Dokážete pracovat samostatně a máte platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb §6? Pak je tato nabídka právě pro vás! Výrobní společnost s pobočkou v Jihomoravském kraji hledá nového kolegu na pozici: ELEKTRIKÁŘ - JUNIOR (25-28.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zajišťování bezproblémového chodu provozu
  • Práce s evidencí poruch
  • Odpovědnost za údržbu strojních zařízení
  • Odstraňování závad

Co požadujeme?

  • Min. SOU vzdělání v oblasti elektro
  • Ochotu pracovat na směny
  • Ovládání PLC systémů - výhodou
  • Schopnost práce s výkresovou dokumentací

Co nabízíme?

  • Pravidelný systém odměňování
  • 23 dní dovolené
  • Stravenky
  • Zajímavá práce v mezinárodní společnosti

  • Místo výkonu práce: jížní část Jihomoravského kraje

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu electro@acjobs.cz.