ELEKTRIKÁŘ DO SMĚNNÉHO PROVOZU

Neaktivní nabídka

28000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Hodonín

Máte SOU/SŠ vzdělání v oboru elektro, platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb., §6 a práce na směny Vám není cizí? Pokud jste si na všechny otázky odpověděli ano, jste právě vy tím ideálním kandidátem! Mezinárodní výrobní společnost v okrese Hodonín hledá pracovníka na pozici: ELEKTRIKÁŘ DO SMĚNNÉHO PROVOZU (28-32.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za plynulý provoz
  • Přijímání hlášení o poruchách a jejich odstraňování
  • Provádění pravidelné údržby na strojních zařízeních
  • Vedení evidence o poruchách
  • Spravování a aktualizace technické dokumentace

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání v oboru elektro
  • Platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb., §6
  • Čtení výkresové dokumentace
  • Znalost systémů Festo výhodou
  • Praxi v oboru

Co nabízíme?

  • Měsíční prémie
  • 3 dny dovolené navíc
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Příspěvek na stravování ve výši 55%
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou

  • Místo výkonu práce: Hodonínsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu electro@acjobs.cz.