TECHNICKÝ SPECIALISTA CHLAZENÍ

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

Jste technicky zdatný a jsou chladící a mrazící zařízení Vaší odborností? Domluvíte anglicky/německy a hledáte práci, která nebude jen o servisu a údržbě? Neváhejte a přidejte se k nám! Nabízíme práci, která bude nejen o kontrole stavu chladících a mrazících zařízení, ale budete se také podílet na výstavbě nových prodejen a na zajištění jejich vybavení! Zašlete nám tedy Váš životopis a staňte se součástí týmu mezinárodní retailové společnosti. TECHNICKÝ SPECIALISTA CHLAZENÍ (45-55.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Pravidelná kontrola a údržba chladících a mrazících zařízení
  • Kontrola zařízení v provozovnách v rámci celé ČR
  • Podílení se na nákupu nových zařízení a na jejich realizaci
  • Výběr vhodných dodavatelů, zajišťování pravidelných revizí
  • Komunikace s dodavateli a s centrálou v angličtině/němčině
  • Cestování v rámci celé ČR

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání technického zaměření
  • Komunikativní znalost angličtiny/němčiny
  • Zkušenosti s chladícím zařízením
  • Ochotu cestovat v rámci ČR a ŘP sk. B
  • Samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost

Co nabízíme?

  • Služební automobil
  • 5 týdnů dovolené
  • Moderní pracovní prostřední
  • Různorodou práci nejen v kanceláři, ale také v terénu
  • Místo výkonu: 10km od Prahy

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.