VEDOUCÍ TECHNOLOGIE - LAKOVNA

Neaktivní nabídka

55000 - 65000 Kč

Je technologie lakování Vaší specializací a vyznáte se zároveň v prostředí Automotive? Hovoříte anglicky či německy a hledáte novou pracovní příležitost pro uplatnění svých zkušeností a dovedností? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Mezinárodní automobilová společnost hledá vedoucího oddělení lakovny: VEDOUCÍ TECHNOLOGIE - LAKOVNA (55 - 65.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Vedení úseku lakovny
  • Optimalizace a zavádění jednotlivých procesů lakování
  • Vedení týmu techniků v rámci lakovny (až 20 lidí)
  • Kontrola a stabilizace technologických postupů lakování
  • Denní komunikace s dodavateli a zákazníky
  • Služební cesty v rámci ČR i zahraničí (cca 1x měsíčně)

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání, technického zaměření - výhodou
  • Anglický/německý jazyk na pokročilé úrovni
  • Prokazatelné zkušenosti s technologiemi lakování
  • Zkušenosti z automotive prostředí - výhodou
  • Vůdčí osobnost, samostatnost a spolehlivost

Co nabízíme?

  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • Finanční odměny v průběhu roku
  • Příspěvek na stravování
  • Další finanční příspěvky a bonusy
  • Místo výkonu: Nymburk

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.