INŽENÝR KVALITY

mzdové ohodnocení

Vsetín

Máte zkušenosti v oblasti kvality v automotive? Bez problému se domluvíte anglickým jazykem? Pak nám zašlete svůj životopis! Výrobní nadnárodní společnost hledá posilu na pozici: INŽENÝR KVALITY

Pracovní náplň

  • Aktivní komunikace s dodavateli a zákazníky, řešení reklamací, tvorba 8D reportů
  • Podílení se na zavádění nových dílů do výroby
  • Tvorba PPAP dokumentace pro nové projekty
  • Podílení se na zlepšování procesů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxi na obdobné pozici v automotive společnosti podmínkou
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Znalost nástrojů kvality a standardů pro automotive

Co nabízíme?

  • Dlouhodobou spolupráci v mezinárodní společnosti
  • Přátelské a neformální prostředí
  • Plně hrazené stravenky zaměstnavatelem
  • 5 týdnů dovolené
  • Odborné vzdělávání

  • Místo výkonu práce: Valašské Meziříčí

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!