IT PROJEKTOVÝ MANAŽER (60 000 - 75 000 Kč)

Neaktivní nabídka

60000 - 75000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte za sebou zkušenosti z oblasti projektového řízení? Dokážete vést tým a vhodně si ho sestavit? Máte zálibu v automotive a chcete být u zdroje novinek, které vypustíme do světa v příštích pěti letech? Pokud jsou vaše odpovědi ANO, zašlete nám svůj životopis!

Pracovní náplň

  • Obsazení a vedení projektového týmu
  • Řízení projektů
  • Reporting
  • Komunikace se zahraničním týmem

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Předchozí zkušenosti na obdobné pozici výhodou
  • Základní znalost C/C++
  • Zkušenosti s vývojem a testováním výhodou
  • Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Stravenky
  • Jazykové kurzy na pracovišti
  • System cafeterie
  • Zvýhodněný nákup osobního automobilu za 2700 Kč měsíčně
  • 5 týdnů dovolené

  • Místo výkonu práce: Praha