MANAŽER NÁKUPU

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

Máte zkušenosti s vedoucí pozicí v oblasti nákupu ve výrobní společnosti? Bez problémů komunikujete v anglickém či německém jazyce a máte silné vyjednávací schopnosti? Dokážete vést podřízené a předávat jim své zkušenosti? Chcete se stát součástí prestižní strojírenské společnosti a zúročit veškeré své znalosti? Zašlete nám váš životopis!

Pracovní náplň

  • vedení oddělení nákupu ve strojírenské společnosti
  • nákup technických komponentů
  • vedení cenových a smluvních jednání
  • rozvoj nákupních procesů a materiálového hospodářství

Co požadujeme?

  • strojírenské vzdělání
  • praxi na vedoucí pozici v oblasti nákupu ve výrobní společnosti
  • komunikativní znalost anglického či německého jazyka
  • silné vyjednávací schopnosti a analytické myšlení
  • schopnost realizovat změny

Co nabízíme?

  • pravidelné bonusy
  • příspěvky na stravování a volnočasové aktivity
  • permanentky na hokej
  • týden dovolené navíc
  • občerstvení na pracovišti

  • místo výkonu práce: okres Hradec Králové