VEDOUCÍ NÁKUPU - STROJÍRENSTVÍ

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

Pohybujete se v nákupní sféře a ideálně se zaměřením na strojírenství? Hledáte novou výzvu, kde byste mohli nabídnout své dosavadní zkušenosti? Při jednání s lidmi jste neodbytní, dokud nedocílíte svého? Zašlete nám své CV a zjistíme vaše možnosti!

Pracovní náplň

  • plánování a řízení nákupních procesů
  • zajištění nejvýhodnějších cenových podmínek
  • spolupráce s ostatními odděleními společnosti
  • zodpovědnost za vlastní tým nákupu

Co požadujeme?

  • patřičné strojírenské či ekonomické vzdělání
  • komunikativní znalost NJ/AJ
  • prokazatelné zkušenosti v oblasti výroby
  • schopnost vedení pracovního týmu
  • komunikativní a organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • flexibilní pracovní dobu
  • stabilní zázemí společnosti
  • pravidelné prémie dle výsledků
  • očkování proti chřipce
  • další rozvoj znalostí a dovedností

  • místo výkonu práce: okres Hradec Králové