VEDOUCÍ ODDĚLENÍ KVALITY

Neaktivní nabídka

50000 - 70000 Kč

Máte relevantní praxi v oblasti managementu kvality a znáte lean management? Normy ISO 9001 a 14001 vám nejsou cizí? Pokud se navíc domluvíte anglicky nebo německy, hledáme právě vás! Mezinárodní strojírenská společnost, která ve svém oboru patří ke špičkám na trhu, přijme do svého managementu: VEDOUCÍ ODDĚLENÍ KVALITY

Pracovní náplň

  • odpovědnost za systém managementu kvality (QMS)
  • spoluúčast na strategickém rozvoji QMS v rámci společnosti
  • koordinace při zavádění nových procesů
  • organizace interních auditů
  • navržení plánu při rozvoji pracovníků

Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ vzdělání (technické nebo strojírenské)
  • praxi v oblasti managementu kvality
  • německý nebo anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • znalost systémů QMS
  • schopnost realizovat změny a lidský přístup

Co nabízíme?

  • práci v mezinárodní firmě výrobního charakteru využívající moderní technologie
  • zajímavou a různorodou pracovní náplň s možností seberealizace
  • zaměstnanecké výhody (např. firemní jazykové kurzy, další odborné vzdělávání v rámci interních firemních programů, stravování, penzijní připojištění a další)
  • služební telefon i k soukromému užití
  • flexibilní pracovní dobu

  • místo výkonu práce: okres Hradec Králové