VÝVOJÁŘ PCB

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Blansko

Hledáte zajímavou práci v netradičním prostředí? Zajímáte se o vývoj desek plošných spojů? Jste loajální a flexibilní? Pokud Vaše odpověď zní ano, pak je tato nabídka určena právě Vám. Stabilní a dlouhodobě působící firma hledá vhodné kandidáty na pozici: VÝVOJÁŘ PCB (25-30.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Tvorba výrobní dokumentace
  • Správa návrhového systému
  • Práce na aktivních projektech
  • Vytváření knihoven komponent
  • Práce s podnikovým informačním systémem

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • Alespoň základní znalosti návrhu plošných spojů
  • Výhodou znalost návrhového systému Altium/Pads
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • Dobré komunikační a koordinační schopnosti

Co nabízíme?

  • Pružný začátek a konec pracovní doby
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na pojištění
  • Firemní akce a školení

  • Místo výkonu práce: okres Blansko