RECEPČNÍ - BRNO - CAMPUS

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chcete pracovat pro jednu z nejvýznamnějších IT firem? Pak je tato pozice šance, jak poznat firmu od základů a vypracovat se! Pro IT firmu sídlící v Campus square v Bohunicích hledáme posilu na pozici: RECEPČNÍ (28 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • starost o recepci a vítání návštěv
  • agenda spojená s přístupovými kartami pro kolegy
  • vyřizování pošty
  • administrativa

Co požadujeme?

  • ideálně vysokoškolské vzdělání
  • výbornou znalost anglického jazyka (denní komunikace s kolegy cizinci)
  • zkušenosti z obdobné pozice vítány
  • znalost práce na PC
  • příjemnou a komunikativní osobnost

Co nabízíme?

  • možnost vypracovat se ve stabilní mezinárodní společnosti
  • práci v moderním příjemném prostředí
  • týden dovolené navíc
  • stravenky

  • místo výkonu práce: Brno Bohunice