MECHANIK/ELEKTRO

Neaktivní nabídka

až 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Karviná

Jste zodpovědný a zručný elektromechanik? Záleží Vám na tom, aby byl výsledek Vaši práce vidět? Chcete odborně růst? Pak je tato pozice přímo stvořená pro Vás! Úspěšná výrobní společnost z důvodu kariérního růstu kolegy obsazuje pozici: MECHANIK/ELEKTRO

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Údržba výrobních strojů
  • Opravy a výměny elektrických částí přístrojů
  • Příprava podmínek pro zapojení nových zařízení
  • Správa elektromechanické dokumentace
  • Spolupráce s ostatními kolegy

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání
  • Platnou vyhlášku 50, § 6
  • Zkušenosti s opravami výrobních strojů
  • Obecnou orientaci v elektrotechnice a dokumentaci
  • Pracovitost, odpovědnost

Co nabízíme?

  • Zajímavé mzdové ohodnocení - fix + bonusy
  • Stravenky
  • Smlouvu na dobu neurčitou po prvním roce pracovního poměru
  • Přátelské vedení
  • Veselý kolektiv

  • místo výkonu práce: 30 minut z Ostravy

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!