ELEKTROMECHANIK - ÚDRŽBÁŘ

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Karviná

Jste vyučený v elektrotechnickém oboru a máte zkušenosti s opravou elektrických částí výrobních linek z pozice elektromechanika? Hledáte nové pracovní uplatnění, kde Vás za kvalitní práci kvalitně zaplatí? Pak je tato pozice přímo stvořená pro Vás! Netypická výrobní společnost, špička ve svém oboru, hledá kolegu do týmu na pozici: ELEKTROMECHANIK - ÚDRŽBÁŘ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Údržba a opravy výrobních strojů a zařízení k zajištění plynulosti výroby
  • Instalace, připojování a seřizování strojů a zařízení
  • Diagnostika poruch a podílení se na jejich odstranění
  • Těšení se z vydařené práce

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání elektrotechnického zaměření
  • Zkušenosti s opravami strojů a zařízení po elektro stránce ve výrobní společnosti
  • Vyhláška 50/78 Sb. §5 a vyšší
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Samostatnost, aktivní přístup k práci

Co nabízíme?

  • Možnost pracovat ve velmi úspěšné společnosti, která není orientována na automobilový průmysl
  • Moderní, nové a čisté pracovní prostředí
  • Věříme že zajímavé fixní mzdové ohodnocení + další prémie do mzdy
  • Mnoho benefitů nehmotného charakteru zpříjemňující práci :O)
  • Pohodový pracovní kolektiv

  • Místo výkonu práce: Karvinsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!