MISTR VE VÝROBĚ

Neaktivní nabídka

od 33000 Kč

mzdové ohodnocení

Nový Jičín

Máte zkušenosti s vedením týmu pracovníků ve výrobní společnosti? Jste komunikativní a organizačně schopná osobnost? Neváhejte nám odpovědět! Nadnárodní výrobní společnost, špička ve svém oboru, hledá osobnost na pozici: MISTR VE VÝROBĚ

Pracovní náplň

  • Vedení kolektivu operátorů ve výrobě
  • Kontrola práce, pomoc při adaptaci nových členů týmu do firemní a výrobní kultury
  • Nastavování parametrů výroby dle požadavků vedoucího výroby
  • Evidence a kontrola docházky pracovníků

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání
  • Zkušenosti s vedením lidí (podmínkou)
  • Ochota práce v nepřetržitém provoze
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Mzdové ohodnocení dle zkušeností
  • Příspěvek na dopravu, penzijní připojištění a další benefity nehmotného charakteru
  • 25 dní dovolené
  • Nástup IHNED

  • Místo výkonu práce: okres Nový Jičín (Jih)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!