LINUX DEVELOPER (75 000 - 80 000 Kč)

Neaktivní nabídka

75000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jsi milovník automobilů a ještě k tomu ovládáš Linux? Chceš ovlivnit budoucnost automotive? Tak to by tě naše nabídka mohla oslovit! V současné době hledáme talentovaného vývojáře, který chce pracovat na aktuálních a moderních projektech! Konkrétně se jedná o vývoj řídících jednotek pro sdílení automobilů, tzv. car sharing. Pojď do toho s námi!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vývoj ovladačů a sestavení linuxového kernelu
  • Spolupráce na vývoji řídící jednotky a řešení pro IoT
  • Podpora vývojových procesů
  • Komunikace s globálními vývojovými týmy
  • Testování, tvorba technické dokumentace

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ nejlépe elektrotechnického směru
  • Zkušenost s programováním kernelu Linuxu
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Znalost YOCTO platformy výhodou
  • Znalost C/C++

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost home office
  • Stravenky
  • Jazykové kurzy na pracovišti
  • Systém cafeterie, Multisport kartu
  • Zvýhodněný nákup osobního automobilu za 2700 Kč měsíčně
  • 5 týdnů dovolené

  • Místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz.