OBSLUHA VZV

Neaktivní nabídka

22000 - 23000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomoucký kraj

Umíte řídit vysokozdvižný vozík a vlastníte platný průkaz? Máte praxi ze skladu či výroby? Jste spolehlivý a chcete pracovat pouze na dvě směny? Pak hledáme právě vás! Významná výrobní společnost hledá kolegu na pozici: OBSLUHA VZV

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Přeprava materiálu a manipulace s výrobky prostřednictvím VZV
  • Balení zakázek
  • Nakládka, vykládka, ukládání do regálů
  • Spolupráce s výrobou

Co požadujeme?

  • Zkušenosti s řízením VZV
  • Průkaz na obsluhu VZV - platný
  • Jeřábnický/vazačský průkaz výhodou
  • Zodpovědnost, samostatnost

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Stravování v jídelně v areálu společnosti
  • Příspěvek na dopravu, stravování, kulturu, sport
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Akce pro zaměstnance

    Lokalita: okres Přerov