BUSINESS UNIT CONTROLLER - OKRES ŽĎÁR NAD SÁZAVOU

Neaktivní nabídka

60000 - 90000 Kč

mzdové ohodnocení

Žďár nad Sázavou

Jste zodpovědný člověk s analytickými schopnostmi? Disponujete praxí z nadnárodní společnosti? Máte zkušenost s řízením veškerých financí podniku? Dokážete vést a motivovat tým? Anglický jazyk pro Vás není španělskou vesnicí a dokážete v něm komunikovat bez problémů? Jste znalý US GAAP? Pak neváhejte zaslat svůj životopis! Nadnárodní společnost hledá novou posilu na pozici: BUSINESS UNIT CONTROLLER - OKRES ŽĎÁR NAD SÁZAVOU (až 90 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za rozsah finanční stránky společnosti
  • příprava finančních hlášení a reporting managementu společnosti
  • podílení se na přípravě ročního finančního plánu
  • detekce a analýza odchylek a KPI
  • snižování rezerv
  • vedení 15 členného kolektivu

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání ideálně ekonomického směru, certifikát CPA - velkou výhodou
  • praxi min. 5 let na obdobné pozici
  • pokročilou znalost anglického jazyka (denní komunikace)
  • znalost účtování US GAAP - výhodou
  • diplomata s výbornými vyjadřovacími schopnostmi, který dokáže vést i motivovat svůj tým

Co nabízíme?

  • rozmanitou práci v nadnárodní automotive společnosti, kde je fajn kolektiv
  • dovolenou navíc
  • služební automobil pro soukromé účely
  • motivující bonusový systém
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost kariérního růstu
  • stravenky
  • možnost využití anglického jazyka na denní bázi
  • místo výkonu práce: okres Žďár nad Sázavou