QUALITY MANAGER

Neaktivní nabídka

od 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Žďár nad Sázavou

Máte praxi v oblasti kvality ve výrobní automotive společnosti? Máte zkušenosti s vedením či koordinací kolektivu? Domluvíte se anglicky? Pak hledáme právě Vás! Významná strojírenská společnost hledá kolegu na pozici: QUALITY MANAGER (od 80.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zajištění správného fungování systému kvality
  • zodpovědnost za vedení pracovníků a chod oddělení
  • zodpovědnost za audity, reklamace a akční plány
  • práce s normami ISO 14001 a IATF 16949
  • tvorba analýz a reportů

Co požadujeme?

  • vysokoškolské vzdělání technického zaměření
  • praxi na obdobné pozici - automotive prostředí
  • pokročilou znalost anglického jazyka
  • zkušenosti s vedením/koordinací týmu
  • aktivní přístup, zodpovědnost, samostatnost

Co nabízíme?

  • zajímavou a zodpovědnou práci
  • služební automobil, notebook, mobil
  • dny dovolené navíc
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvky na stravování

  • místo výkonu práce: 30 minut od Brna