MATADOR STABILNÍHO DLOUHODOBÉHO PROJEKTU

Neaktivní nabídka

50000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáš stabilitu, jistotu, klid a téměř žádný stres? Je pro tebe důležitější než „hnát se za něčím“, aby tvoje práce byla oceněna? Chceš ovlivňovat svoji pracovní dobu a mít víc času na sebe? Tak se přidej do našeho malého týmu…

Pracovní náplň

  • Udržování stávajícího projektu včetně revize kódu
  • Tvorba a údržba webových aplikací
  • Zakázky pro státní sektor
  • Vyvíjení nových zakázek
  • Hledání nových cest

Co požadujeme?

  • Znalost PHP a jeho frameworků
  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti IT
  • AJ- pasivní
  • Praxi min. 2 roky na obdobné pozici

Co nabízíme?

  • Práci na dlouhodobých a stabilních projektech
  • Možnost odborného vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené, stravenky
  • Po zaučení možnost 2-3 dny v týdnu home office
  • Volná pracovní doba

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.