FINANCE MANAGER s AJ Praha

Neaktivní nabídka

80000 - 95000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenost s finančním managementem a controllingem s mezinárodní společnosti? Orientujete se v problematice US GAAP? Máte analyticky nastavené myšlení a vynikáte i dobrými komunikačními dovednostmi? Tak hledáme právě Vás! Nadnárodní technologická společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: FINANCE MANAGER s AJ Praha (80-95.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za cca 8-10 členný tým
  • koordinace a řízení přípravy ročního rozpočtu, střednědobého plánu a finančních prognóz
  • finanční controlling ve spolupráci s obchodním oddělením a Finančním ředitelem
  • řízení měsíčních uzávěrek v souladu s interními směrnicemi
  • spolupráce s SSC jak v ČR, tak i se zahraničními finančními odděleními zejména v Polsku a Německu
  • řízení nákladů (cost management), controlling a reporting na mezinárodní úrovni
  • zajištění a dohled nad dodržováním daných firemních standardů v oblasti financí a controllingu
  • optimalizace a zlepšování firemních procesů
  • spolupráce s právním oddělením na přípravě smluvních dokumentů
  • řízení, vedení a profesionální rozvoj finančního týmu
  • podpora dodržování USGAAP, místních GAAP a firemní politiky
  • podpora ad-hoc projektů

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání ekonomické zaměřením
  • velmi dobrou úroveň AJ (denní využití)
  • víceleté zkušenosti v oblasti financí a controllingu v mezinárodní společnosti (výhoda IT prostředí nebo sdílené služby)
  • znalost US GAAP podmínkou
  • schopnost orientace v obchodním a pracovním právu
  • pokročilou znalost MS Excel, SAP výhodou
  • vynikající analytické myšlení, schopnost dodržovat termíny, multitasking
  • silné komunikační dovednosti
  • schopnost pracovat samostatně i v týmu, proaktivní a pozitivní přístup

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • roční bonus založený na osobní a firemní výkonnosti
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • práci ve stabilní a perspektivní mezinárodní společnosti
  • příležitosti pro osobní a profesní rozvoj
  • termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha 5