SENIOR FINANČNÍ ÚČETNÍ s AJ Praha

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti z účetního oddělení v korporátní společnosti? Vyznáte se ve zpracování kompletní účetní agendy včetně administrativy spojené s chodem účetního oddělení? Máte analytické myšlení a smysl pro detail? Tak hledáme právě Vás! Nadnárodní společnost působící v oblasti informačních technologií hledá posilu do svého týmu na pozici: SENIOR FINANČNÍ ÚČETNÍ s AJ Praha (30-40.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vedení kompletního firemního účetnictví
  • zpracovávání měsíčních a ročních závěrek
  • zodpovědnost za vedení daňové agendy
  • komunikace s auditory, daňovým oddělením
  • občasná pomoc juniorním kolegům
  • pravidelný reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • předchozí zkušenost na pozici účetní nutností
  • anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni (občasná komunikace se zahraničními kolegy)
  • znalost IS SAP podmínkou
  • komunikativnost, pečlivost, samostatnosti

Co nabízíme?

  • příspěvek na stravování
  • týden dovolené navíc
  • možnost dalšího karierního růstu
  • penzijní připojištění
  • termín nástupu: IHNED
  • místo výkonu práce: Praha 5

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz