INŽENÝR KVALITY

Neaktivní nabídka

50000 - 60000 Kč

Máte zkušenosti s kvalitou ve výrobní/automotive společnosti, s komunikací se zákazníky a dodavateli? Anglický jazyk pro vás není problémem? Tak máme pracovní pozici přímo pro Vás! Neváhejte a zašlete nám váš životopis! Jako super bonus vám nabízíme stravování zdarma! Hledáme nového kolegu na pozici INŽENÝR KVALITY!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Řešení reklamací, hledání příčin závad a podílení se na nápravných opatření
  • Vyhodnocování vrácených výrobků ze strany zákazníků
  • Komunikace s dodavateli a řešení případných reklamací
  • Provádění procesních auditů
  • Tvorba reportů, zlepšování technických podkladů, specifikací a výkresové dokumentace
  • Účast na auditech u dodavatelů

Co požadujeme?

  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Znalost základních nástrojů a metod řízení kvality
  • Znalost standardu ISO 9001
  • Povědomí o metrologii

Co nabízíme?

  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na dopravu a penzijní pojištění
  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • Stravování zdarma
  • Jazykové kurzy v rámci pracovní doby

  • Pracoviště 15 minut od Plzně