PERSONALISTA JUNIOR (25–35.000 Kč)

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Chceš pracovat v oblasti personalistiky ve špičkové personální agentuře? Chceš být ten, který pomáhá našim zákazníkům najít nejvhodnější kandidáty např. na pozice konstruktéra, manažera výroby nebo technologa? Máš chuť neustále rozšiřovat své znalosti, dovednosti a překonávat sám sebe? Pokud ano, neváhej nám zaslat svůj životopis!

Pracovní náplň

  • vedení pohovorů s kandidáty
  • komunikace s firmami
  • tvorba a správa inzerátů, zpracování životopisů
  • aktivní vyhledávání kandidátů, práce s databázemi
  • účast na setkáních s personalistkami a pohovorech
  • administrativní činnosti spojené s výkonem pozice

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • AJ/NJ ideálně na středně pokročilé úrovni
  • zkušenosti s komunikací se zákazníky - výhodou
  • ochotu na sobě pracovat a jít si za výsledky
  • dobrou znalost práce na PC (MS Office)
  • proaktivní osobnost, zodpovědnost
  • řidičský průkaz sk. B - výhodou

Co nabízíme?

  • práce v moderních kancelářích v centru Prahy
  • zajímavé odměny za obsazení kandidátů
  • individuálně plánovaný profesní růst
  • pružná pracovní doba
  • důkladné zaškolení, systém firemního vzdělávání