INŽENÝR/KA KVALITY (45–50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Mladá Boleslav

Domluvíte se anglicky nebo německy a máte zkušenosti z kvality? Nebojíte se komunikovat a řešit reklamace? Jste pečlivý/á a znáte reporting 8D, PPAP a PV/VD? Tak neváhejte a zašlete nám své CV! Jedna z předních společností na trhu, poskytující polymerová řešení pro všechna odvětví průmyslu, hledá kolegu do nově otevíraného logistického centra s automobilovými díly. Nabízíme volné místo na pozici: INŽENÝR/KA KVALITY (45–50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • řešení reklamací ze zákaznického portálu
  • analýza vadných dílů, reporting 8D
  • sledování nákladů spojených s reklamacemi
  • správa příslušné dokumentace
  • podpora QA při jednání se zákazníky a dodavateli

Co požadujeme?

  • 2 roky praxe z oblasti kvality (technik, inženýr aj.)
  • ŘP sk. B – aktivní řidič
  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • základní znalost PPAP, PV/DV, katalogu vad
  • anglický nebo německý jazyk na úrovni B1

Co nabízíme?

  • 13. mzdu
  • pouze ranní směny
  • flexibilní pracovní dobu
  • finanční bonusy k životním událostem
  • Multisport kartu
  • týden dovolené navíc + možnost dalších 4 dnů volna
  • dotované stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění 500 Kč/měsíc
  • jazykové kurzy a odborná školení
  • zaškolení v závodě v Bratislavě

  • nástup: 1.8.2019
  • lokalita: Mladá Boleslav

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.