VEDOUCÍ TECHNOLOG CNC OBRÁBĚNÍ (OD 30.000,-)

Neaktivní nabídka

25000 - 40000 Kč

Chcete pracovat pro českou, stále se rozrůstající společnost? Máte zkušenosti s programováním CNC obráběcích strojů? Baví Vás technologie a automotive? Pak hledáme právě Vás! Česká strojírenská společnost zaměřená na automotive hledá: VEDOUCÍ TECHNOLOG CNC OBRÁBĚNÍ (OD 30.000,-)

Pracovní náplň

  • Programování CNC kovoobráběcích strojů
  • Vyhodnocování výrobních procesů
  • Práce s hliníkem
  • Vedení týmu lidí

Co požadujeme?

  • SŠ strojírenského směru
  • Praxe s programováním CNC
  • Zkušenosti s hliníkem
  • AJ/NJ výhodou – NE PODMÍNKOU
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • Práci ve stabilní společnosti
  • Profesní růst
  • Vzdělávací programy, jazykové kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené

  • místo výkonu práce: Pardubický kraj – okres Chrudim