REFERENT KVALITY(35–38.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 38000 Kč

mzdové ohodnocení

Mladá Boleslav

Zajímá Vás prostředí automotive průmyslu? Nebojíte se komunikovat s dodavateli či zákazníky? Jste manuálně zručný a nebojíte se odpovědnosti? Máte zkušenosti s kontrolou kvality plastových dílů? Tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Leader v řešení a inovacích z polymerů, hledá nového kolegu do logistického centra divize automotive, na pozici: REFERENT KVALITY (35–38.000 Kč)

Pracovní náplň

  • kontrola dodaných dílům a jejich případná oprava
  • komunikace s dodavateli a zákazníky (především Škoda Auto)
  • podpora oddělení kvality při řešení reklamací
  • úzká spolupráce s inženýrem kvality

Co požadujeme?

  • SŠ technického zaměření
  • ŘP sk. B – aktivní řidič
  • mírně pokročilou znalost angličtiny (B1)
  • spolehlivost, samostatnost
  • fyzickou zdatnost, manuální zručnost
  • zkušenosti z automotive prostředí výhodou

Co nabízíme?

  • ranní směny a flexibilní pracovní dobu
  • 13. mzdu
  • týden dovolené navíc + možnost dalších 4 dnů volna
  • dotované stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění 500 Kč/měsíc
  • finanční bonusy k životním událostem
  • Multisport kartu
  • jazykové kurzy
  • odborná školení

  • nástup: 1.8.2019
  • lokalita: Mladá Boleslav

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.