IT JUNIOR OBCHODNÍK - PRAHA

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Orientujete se v oblasti IT a tiskových řešení? Máte praxi na pozici obchodníka a chcete se více zdokonalovat? Pak neváhejte, toto je životní šance, jak se dostat do nadnárodní IT společnosti, která hledá novou posilu do týmu na pozici: IT JUNIOR OBCHODNÍK - PRAHA

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • akviziční činnost zákazníků (region: střední Čechy východ a část Prahy)
  • jednání se zákazníkem a hledání vhodných řešení
  • upselling u stávajících zákazníků
  • tvorba obchodních nabídek
  • administrativní činnost

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání
  • alespoň 1 rok praxe na pozici obchodníka
  • orientaci v oblasti IT (cloudová řešení, SaaS, DMS apod.)
  • profesionální vystupování, samostatnost
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • vytvoření si kariéry v mezinárodní společnosti
  • 23 dní dovolené + 2 dny sick days
  • stravenky v hodnotě 100 Kč (po zkušební době)
  • flexibilní pracovní dobu
  • služební vůz i pro soukromé účely
  • mobilní telefon a notebook i pro soukromé užívání
  • bonusový a provizní systém

  • místo výkonu práce: Praha 6