PROCESNÍ INŽENÝR VE VÝROBNÍ SPOLEČNOSTI

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Máte technické vzdělání a orientujete se v oblasti výrobních technologií a zavádění nových výrobků? Komunikujete v anglickém jazyce? Pokud je vaše odpověď ANO, změňte svůj profesní život, zašlete mi Váš životopis a začněte pracovat jako PROCESNÍ INŽENÝR VE VÝROBNÍ SPOLEČNOSTI.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zlepšování výrobních procesů („Štíhlá výroba“)
  • Práce s výrobními systémy a dokumenty
  • Vytváření a udržování pracovních návodek
  • Vytváření materiálu pro zlepšování výrobních procesů
  • Komunikace a pomoc zákazníkovi při vyřešení problému s výrobky

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání technického směru
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Uživatelskou znalost MS Office
  • Zkušenosti z průmyslové výroby výhodou (technolog/technik/engineer)
  • Analytické myšlení a zodpovědnost

Co nabízíme?

  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na dopravu a penzijní/životní připojištění
  • Závodní stravování a občerstvení na pracovišti
  • 5 dní dovolené navíc a SickDays
  • Flexibilní pracovní dobu a vlastní organizaci náplně práce

  • Místo výkonu práce: 20 minut od Plzně