SAP KEY USER QM/MM/FI-CO – VÝROBNÍ FIRMA

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Baví Tě práce v SAPu? Orientuješ se v některém modulu? Pojď s námi rozvíjet SAP.

Pracovní náplň

  • identifikace požadavků na rozvoji systémů a výrobních procesů, navrhování řešení, vč. technické specifikace
  • zodpovědnost za správnost dat, za vývoj systému a kontroly dat
  • budeš samostatně identifikovat kritickké oblasti a procesy v SAPu
  • budeš mít na starosti rozvoj systému kontroly a optimalizace procesů
  • komunikace s koncovými uživately SAP, jejich podpora a školení
  • připravování change requestů při zavádění nových funkcionalit SAP, change management, testování
  • spolupráce při správě a rozvoji datové architektury
  • účast na lokálních a globálních projektech
  • služební cesty za kolegy v rámci koncernu (četnost a délka dle projektu)

Co požadujeme?

  • zkušenosti se systémem SAP moduly QM/ MM/ FI-CO (zkušenost alespoň s jedním z modulů)
  • znalost angličtiny na úrovni schopnosti komunikace s ostatními kolegy a uživateli
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • matematické a analytické myšlení
  • chuť pracovat na rozvoji a vylepšování aplikací
  • ochotu cestovat na služební cesty
  • smysl pro humor

Co nabízíme?

  • práci s nejnovějšími technologiemi
  • práci v mezinárodním prostředí
  • možnost odborných i osobních kurzů
  • můžeš kariérně růst
  • roční bonus
  • 5 týdnů dovolené
  • stravování
  • Z naší široké nabídky benefitů si určitě vyberete!

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.