ERP SPECIALISTA - VÝROBNÍ FIRMA

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máš zkušenosti s ERP systémy ve výrobní firmě? V které oblasti ERP systému se chcete rozvíjet? Napiště nám to!

Pracovní náplň

  • poskytování služeb pro implementaci, integraci a konzultaci ERP systému
  • zodpovědnost za shromažďování požadavků, jejich analýzu a testování
  • školení uživatelů a připravat dokumentace k aplikacím
  • služební cesty za účelem řešení projektů u interních klientů (četnost a délka záleži od pozice a projektu)

Co požadujeme?

  • zkušenosti s ERP systémem v rámci výroby, nákupu, financí, kvality
  • znalost angličtiny na úrovni schopnosti komunikace s ostatními kolegy a uživateli
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • matematické a analytické myšlení
  • umění školit
  • chuť pracovat na rozvoji a vylepšování aplikací
  • ochotu cestovat na služební cesty

Co nabízíme?

  • práci s nejnovějšími technologiemi
  • práci v mezinárodním prostředí
  • možnost odborných i osobních kurzů
  • můžeš kariérně růst
  • roční bonus
  • 5 týdnů dovolené
  • stravování
    • Z naší široké nabídky benefitů si určitě vyberete!

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.