IMPLEMENTAČNÍ SPECIALISTA/TKA

Neaktivní nabídka

až 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Blansko

Jste zkušeným odborníkem v oblasti informačních technologií? Máte za sebou již praxi v oblasti implementací nových softwarů? Disponujete analytickými schopnostmi, umíte naslouchat, definovat problémy a jste přátelští? Pak hledáme právě Vás! IMPLEMENTAČNÍ SPECIALISTA/TKA (50 000 Kč)

Pracovní náplň

  • Řešení požadavků uživatelů systému, hledaní slabých míst systému a jeho rozvoj
  • Vyhledávání vhodných dodavatelů software
  • Implementace nových systémů v souladu s podnikovými procesy
  • Validace a testování nových systémů
  • Úzká spolupráce s technickou podporou software a Servicedeskem

Co požadujeme?

  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání (ideálně v oboru Informační technologie)
  • Praktickou zkušenost v oblasti implementací nových systémů a komunikace s dodavateli
  • Znalost anglického jazyka na úrovni umožňující plynulou komunikaci
  • Znalosti v oboru informačních technologií potřebné pro analýzu systémů
  • Komunikativní osobnost, která zapadne do naší veselé firemní kultury

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • Příspěvky na stravování
  • Příspěvky na dojíždění či přestěhování
  • Multisport kartu

  • Místo výkonu práce: Blanensko