IT SALES EXPERT - PRAHA

Neaktivní nabídka

až 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Motivuje Vás částka na výplatní pásce? Máte zkušenost s prodejem IT produktů nebo služeb alespoň 3 roky? Dokážete pracovat samostatně, ale jste i týmový hráč? Domluvíte se anglicky? Pak zašlete životopis ještě dnes! Nadnárodní společnost hledá novou krev do týmu, a to na pozici: IT SALES EXPERT - PRAHA (do 60 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • odpovědnost za přidělený region ČR
  • akvizice
  • péče o stávající portfolio zákazníků
  • komunikace s klienty a návrh optimálního řešení
  • tvorba cenových nabídek

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ideálně v oblasti IT
  • praxi v prodeji SW řešení nebo jiných IT produktů nebo služeb
  • anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • znalost IT infrastruktury
  • asertivního člověka

Co nabízíme?

  • zajímavou práci, kde si sami můžete ovlivnit výši výdělku
  • 3 dny dovolené navíc
  • 2 sickdays
  • vysoké odměny z realizovaných zakázek
  • multisport kartu
  • příspěvek na stravování
  • jazykové vzdělávání
  • služební automobil i pro soukromé účely
  • místo výkonu práce: Praha 6