SPRÁVCE POJISTNÝCH SMLUV Praha

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jste člověk s příjemným a profesionálním vystupováním? Vyznáte se v procesech spojených s vyřizováním pojištění? Nevadí Vám administrativní práce související s pojistnými smlouvami? Tak hledáme právě Vás! Společnost působící v oblasti pojišťovnictví a finančních služeb hledá posilu do svého týmu na pozici: SPRÁVCE POJISTNÝCH SMLUV Praha (30-40.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za smlouvy týkající se profesní odpovědnosti
  • administrativní zpracování smluv (správa, aktualizace, výpovědi smluv)
  • vyhodnocování škodních událostí
  • poradenství v oblasti pojišťovnictví
  • komunikace s pojišťovnami, zákazníky
  • spolupráce s kolegy napříč společností
  • pravidelný reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • pozice je vhodná i pro absolventy
  • znalosti v oblasti pojištění a odpovědnosti velkou výhodou
  • MS Office na uživatelské úrovni
  • řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
  • příjemné a profesionální vystupování
  • komunikativnost, ochotu učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • smlouvu na HPP
  • týden dovolené navíc
  • flexibilní pracovní doba
  • vzdělávací kurzy
  • termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha 2

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz