JUNIOR HR KONZULTANT PRAHA

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Hledáte možnost uplatnění svého potenciálu a chcete se věnovat oblasti řízení lidských zdrojů? Chcete se podílet na úspěchu zavedené největší české personální agentury? Tak pojď pracovat k nám, ale předtím pošli ještě CV, ať o Tobě něco zjistíme! Jsme největší česká personální agentura, která je na trhu již 15 let a používáme ty nejlepší nástroje jak najít správné lidi na správné místo

Pracovní náplň

  • Budeš komunikovat s klientem v rámci pozic, které chce obsadit
  • Pak vystavíš inzerci tak, aby budoucí uchazeče zaujala
  • Vhodné profily kandidátů oslovíš telefonickým hovorem
  • Pak je zhodnotíš s klientem a když je zaujmou, uděláš s nimi pohovor
  • Budeš pracovat i s interním systémem, LinkedIn a inzertními portály

Co požadujeme?

  • Alespoň ukončené středoškolské vzdělání s maturitou
  • Pokud se anglicky domluvíš mezi přáteli, je to skvělé
  • Schopnost komunikovat s lidmi a vést s nimi pohovory
  • Měla by Tě bavit i operativní práce u počítače
  • Zkušenost s prací s lidmi velkou výhodou
  • Pokud jsi řidič, rádi Ti svěříme na schůzku firemní auto

Co nabízíme?

  • 5 dnů navíc si ročně odpočineš (volno formou Sick Days)
  • Svou pracovní dobu si můžeš upravit, jak Ti vyhovuje
  • Pracovat z domu jednou za čas nám vůbec nevadí
  • Notebook a telefon je samozřejmostí
  • Další nárůst mzdy během roku
  • Měsíční odměny za dobře odvedenou práci
  • V kancelářích si dáš dobrou kávu, čaj a občas i dort
  • Termín nástupu dohodou

  • Místo výkonu práce: máme moderní kanceláře v Praze na Florenci s úžasným výhledem

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.