SPRÁVCE DAT S NJ

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

Hledáte klidnější administrativní práci, kde využijete svou němčinu? Máte technický background a v základu se orientujete ve výkresové dokumentaci? Máte již zkušenost se zadáváním dat do nějakého ERP systému? Výborně! Pak hledáme právě Vás. SPRÁVCE DAT S NJ

Pracovní náplň

  • správa, zakládání a odstraňování kmenových dat v ERP systému
  • tvorba návodů pro uživatele ERP systému
  • poskytování uživatelské podpory
  • spolupráce při optimalizaci systému
  • komunikaci s jednotlivými odděleními a sesterskými společnostmi - komunikace v NJ

Co požadujeme?

  • Vzdělání ideálně technického směru
  • Orientace ve výkresové strojírenské dokumentaci
  • Komunikativní znalost německého jazyka
  • Zájem o oblast IT, ideálně znalost práce v ERP systému
  • Komunikativnost a aktivita

Co nabízíme?

  • práci v mezinárodní společnosti se silným postavením na trhu
  • flexibilní pracovní dobu
  • uplatnění německého jazyka v praxi
  • týden dovolené nad rámec zákona
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na dojíždění
  • zvýhodněné tarify u mobilního operátora
  • příjemnou atmosféru na pracovišti

  • místo výkonu práce: okres Přerov