MISTR VÝROBY - JEDNA SMĚNA

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

Máte zkušenosti na pozici Mistra ve výrobní společnosti? Máte praxi přímo s obráběcími stroji a přirozený respekt? Česká společnost v oblasti strojírenství nyní hledá do svých řad Mistra na jednu směnu. Pokud se chcete zapojit do výběrových řízení, neváhejte a pošlete mi CV ještě dnes. MISTR VÝROBY - JEDNA SMĚNA

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za řízení výrobního střediska s cílem splnění zadaných výrobních úkolů
  • Odpovědnost za plynulost a rovnoměrnost výroby
  • Řízení a motivace týmu podřízených zaměstnanců
  • Kontrola výrobního plánu den, týden a měsíc
  • Zajišťování dodržování zásad BOZP a ISO 9001
  • Komunikace s oddělením plánování, nákupu, obchodu a expedice

Co požadujeme?

  • Vzdělání technického směru
  • Min. 3 roky praxe na pozici Mistra
  • Praxe v oblasti obráběcích strojů
  • Dokonalá znalost výkresové dokumentace
  • Vedoucí schopnosti a přirozený respekt

Co nabízíme?

  • Práci na jednu směnu
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Týden dovolené nad rámec zákona
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Zvýhodněné tarify na mobilního operátora
  • Fajn parta na pracovišti

    Místo výkonu práce: Olomoucko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.