RUČNÍ BRUSIČ/CNC BRUSIČ/ NA KULATO

Neaktivní nabídka

30000 - 37000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Jste technický typ a máte praxi v broušení? Chcete si zlepšit své dovednosti v kusové výrobě nebo jen najít dobrého a férového zaměstnavatele? Tak pošlete životopis nebo mi rovnou zavolejte.

Pracovní náplň

  • Broušení pomocí elektrické ruční brusky nebo bruskách na kulato-dle zkušeností
  • Práce dle výkresové dokumentace
  • Práce na 3 směny (7.5 hod. pracovní doba, volné víkendy)
  • Kusová výroba

Co požadujeme?

  • Vyučení v technickém oboru
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Zkušenost v používání ručních elektrických brusek nebo CNC brusek

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky a závodní jídelnu
  • Růst mzdy
  • Pevný výplatní termín a jistota peněz na účtu
  • Bezproblémovou dopravu
  • Finanční bonusy při životních a pracovních jubileích
  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Nástup ihned nebo dohodou

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.