HLAVNÍ ÚČETNÍ – SLUŽEBNÍ AUTOMOBIL

Neaktivní nabídka

45000 - 50000 Kč

Vyznáte se v účetní a daňové agendě? Jste pečlivý a spolehlivý člověk, kterého baví práce s čísly? Tak hledáme právě vás! Neváhejte a zašlete nám váš životopis! Obsazujeme pozici HLAVNÍ ÚČETNÍ – SLUŽEBNÍ AUTOMOBIL.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vytváření kontrolní činnosti pro 2 účetní
  • Zpracování podvojného účetnictví v s.r.o.
  • Příprava podkladů pro finanční audity, komunikace s auditory
  • Zpracování a příprava měsíčních a ročních závěrek
  • Vypracování daňových přiznání

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Praxi na obdobné pozici
  • Mírně pokročilou znalost anglického nebo německého jazyka
  • Znalost systému SAP výhodou
  • Znalost účetní, daňové legislativy

Co nabízíme?

  • Služební automobil
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na dopravu, penzijní/životní pojištění
  • 13. plat
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Vzdělávací kurzy v rámci pracovní doby

  • Místo pracoviště - 15 minut od Plzně