KLIENTSKÝ SERVIS S FRANCOUZŠTINOU

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

Nebojíte se denně komunikovat ve francouzském jazyce? Jsou Vaší silnou stránkou organizační schopnosti? Tak máme pracovní nabídku přímo pro Vás! Do svého týmu hledáme nového kolegu na pozici KLIENTSKÝ SERVIS S FRANCOUZŠTINOU.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • každodenní komunikace se zákazníky společnosti v německém jazyce
  • spolupráce a komunikace s jinými odděleními
  • reporty dat
  • včasné zpracování objednávek
  • vyřizování reklamací
  • zodpovídání dotazů zákazníků
  • zpracování informací k zákaznickým účtům

Co požadujeme?

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • francouzský jazyk na minimálně středně pokročilé úrovni
  • angličtinu na mírně pokročilé úrovni (firemní systém je v angličtině)
  • znalost MS Office – zejména Excel, Outlook
  • zkušenosti z oblasti logistiky a zákaznického servisu výhodou, vítáme i absolventy

Co nabízíme?

  • flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování
  • firemní akce
  • jazykové a jiné vzdělání zdarma
  • roční finanční odměny
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • zvýhodněný mobilní tarif

  • Lokalita – 15 minut od Plzně