VEDOUCÍ LÉKÁRNY

Neaktivní nabídka

od 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jste vystudovaní farmaceuti a máte specializovanou způsobilost pro výkon funkce Vedoucí lékárník? Hledáte novou pracovní výzvu a zázemí silného partnera na trhu, který Vám za práci nabídne adekvátní ohodnocení? Potom pro Vás máme atraktivní pracovní nabídku, ozvěte se nám! Moderní lékárna hledá pro svou pobočku na Praze 5 pracovníka na pozici: VEDOUCÍ LÉKÁRNY (OD 50 000 Kč)

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za chod lékárny
  • rozvoj podřízených pracovníků
  • odborné poradenství zákazníkům
  • aktivní účast na různých projektech v rámci lékárny
  • výdej léků na lékařský předpis

Co požadujeme?

  • vysokoškolské vzdělání v oboru farmacie
  • specializovanou způsobilost pro výkon funkce vedoucího lékárníka
  • prozákaznický přístup a příjemné vystupování
  • manažerské schopnosti a komunikativnost

Co nabízíme?

  • atraktivní pracovní příležitost v rámci velké firmy
  • odpovídající finanční ohodnocení + čtvrtletní bonusy
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování
  • velkou podporu v dalším vzdělávání
  • místo výkonu práce: Praha