METROLOG - KALIBRACE

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Hodonín

Máte zkušenosti v oblasti metrologie a vyznáte se v kalibraci a kontrole přesných měřících přístrojů? Máte smysl pro přesnost a kvalitu? Domluvíte se anglicky a hledáte novou pracovní příležitost? Pak neváhejte a zašlete mi Váš životopis! Mezinárodní společnost se zaměřením na elektrotechniku hledá nového kolegu na pozici: METROLOG - KALIBRACE (30 – 50.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Kontrola správného nastavení měřidel
  • Kalibrace měřidel a kontrolních přístrojů
  • Příprava a ověření postupů měření
  • Vyhodnocování měřidel dle Cg, Cgk a R&R
  • Spolupráce s oddělením kvality, výroby atd.

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Angličtinu na středně pokročilé úrovni
  • Praxi na obdobné pozici
  • Zkušenosti s kalibrací a nastavováním měřidel
  • Orientaci v normách IATF a VDA

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Roční finanční bonusy
  • Příspěvky na osobní vzdělávání
  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Profesní růst

  • Místo výkonu práce: okres Hodonín