KONSTRUKTÉR – ŠANCE PRO ABSOLVENTY ( 30-36.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 36000 Kč

Vystudoval jsi SŠ technického zaměření? Máš zatím jen malou nebo žádnou praxi v oblasti konstrukce? Zajímalo by tě se podílet na projektech mezinárodní automotive společnosti? Pošli mi své CV a získej práci jako KONSTRUKTÉR! KONSTRUKTÉR – ŠANCE PRO ABSOLVENTY ( 30-36.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Konstrukce kovových dílů do automotive
  • Komunikace se zahraničními zákazníky
  • Znalost materiálů a jejich vlastnosti
  • Práce v programech CAD, Catia V 5,6

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání technického směru
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci
  • AJ - mírně pokročilá úroveň
  • Týmového hráče s chutí se učit

Co nabízíme?

  • Odborné zaučení na pozici
  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvky na dojíždění
  • Dotované stravování

  • Místo výkonu práce: severně od Jindřichova Hradce

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.