ZKUŠENÝ KONSTRUKTÉR (34 - 40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

34000 - 40000 Kč

Pracujete na pozici konstruktéra již nějaký ten pátek a jste si jistý v kramflecích? Rádi byste v ve svém budoucím zaměstnání využili cizí jazyk? Jestli jste se v úvodních větách našli, pak zašlete svůj životopis! ZKUŠENÝ KONSTRUKTÉR (34 - 40.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za přidělený projekt
  • Výroba technické dokumentace
  • Konstrukce dílů pro automobilový průmysl
  • Specifikace požadavků zákazníka
  • Spolupráce v rámci týmu konstruktérů

Co požadujeme?

  • Alespoň SŠ vzdělání technického zaměření
  • Znalost konstrukčních programu – CAD, Catia V 5,6
  • Materiály a jejich vlastnosti (hl. kovy)
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Týmového hráče s chutí pracovat

Co nabízíme?

  • Pohodový a přátelský kolektiv
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvky na dojíždění
  • Flexibilní pracovní doba
  • Dotované stravování
  • A další výhody...

  • Místo výkonu práce: Pelhřimovsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.