MANAŽER LABORATOŘÍ - POTRAVINÁŘSTVÍ

Neaktivní nabídka

od 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte vysokoškolské vzdělání technického směru, orientujete se v oblasti potravinářství a chemie a můžete nabídnout bohaté manažerské zkušenosti? Prostředí laboratoře Vám není cizí a máte komplexní zkušenosti s řízením oddělení? Jste komunikativní, organizačně schopní a zodpovědní? Bez problému se domluvíte v angličtině? Hledáte novou a zajímavou profesní výzvu? Pokud ano, budeme rádi, když nám o sobě dáte vědět! Významná mezinárodní společnost působící v oboru analytické chemie hledá do svého týmu odborníka na pozici: MANAŽER LABORATOŘÍ - POTRAVINÁŘSTVÍ (OD 60 000 Kč)

Pracovní náplň

  • řízení celého oddělení laboratoří zaměřeného na oblast potravinářství
  • vedení týmu pracovníků, úzká spolupráce s dalšími odděleními
  • dohled na plynulý a bezproblémový chod laboratoří
  • zaštítění dodržování kvality dle platné legislativy
  • zodpovědnost za dosahování finančních a obchodních cílů
  • podpora dalšího rozvoje oddělení

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání, výhodou obory zaměřené na chemii či potravinářství
  • prokazatelné manažerské zkušenosti – vedení většího kolektivu pracovníků
  • pokročilou komunikativní znalost anglického jazyka
  • praxi z prostředí laboratoře, potravinářské výroby či kvality
  • výborné komunikační a prezentační dovednosti, prozákaznický přístup
  • samostatnost, zodpovědný přístup a organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • manažerskou pozici ve významné společnosti
  • motivující finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené, firemní akce
  • pružnou pracovní dobu
  • stravenky, zvýhodněný mobilní tarif
  • příspěvek na sport a kulturu
  • místo výkonu práce: Praha