HLAVNÍ ÚČETNÍ – SVITAVSKO

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

Pohybujete se v oblasti ekonomiky a rozumíte si s čísly? Jste analytický typ a chcete být součástí managementu ve stabilní společnosti? Máte zkušenosti s vedením účetního oddělení? Pak nám zašlete váš životopis ještě dnes! Prestižní výrobní společnost hledá kolegu či kolegyni na pozici: HLAVNÍ ÚČETNÍ – SVITAVSKO

Pracovní náplň

  • zpracování uzávěrek a závěrek
  • kontrola dle daňových a účetních předpisů
  • inventarizace a tvorba vnitřních směrnic
  • kontrola a vedení malého pracovního týmu

Co požadujeme?

  • min. středoškolské vzdělání (ekonomie)
  • praxi na pozici hlavní účetní
  • pokročilou znalost anglického jazyka (výhodou)
  • zkušenosti s vedením pracovního týmu
  • analytický a profesionální přístup
  • aktivního řidiče sk. B

Co nabízíme?

  • pravidelné prémie
  • dny volna navíc k dovolené
  • pružnou pracovní dobu
  • příspěvky na stravování
  • zvýhodněné ceny firemních výrobků
  • stabilní a moderní zázemí

  • místo výkonu práce: okres Svitavy

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.