TEST MASTER aka TESTER QA (30.000-35.000,-Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Orientuješ se v IT oboru a plánuješ stát se profesionálem? Chceš nastartovat svou kariéru a vrhnout se do testovacích vod? Máš zájem se profesně i osobnostně rozvíjet? Chceš se stát členem dynamického týmu a uvádět v život nové produkty a přímo se podílet na zajímavých projektech? Pak jsi ten, kterého hledáme!!! Čti dál a nezapomeň nám poslat svůj životopis. Jsme mezinárodní firma, která je významným hráčem na poli pojišťovnictví. Naší prioritou je spokojený klient, a proto všechny naše projekty dotahujeme do úspěšného konce, a to s maximálním nasazením. Navíc většinu projektů tvoříme od základů, takže i ty se na nich můžeš přímo podílet a zanechat v nich svůj jedinečný otisk.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

    Tvou náplní práce bude:

  • Analýza a testování vnitřních informačních systémů
  • Příprava testovacích scénářů a protokolů
  • Reportování chyb v aplikaci JIRA
  • Udržování kvality vyvinutých řešení
  • Spolupráce na vývoji regresních testů
  • Komunikace se zahraničním dodavatelem a koncovými uživateli

Co požadujeme?

    Pokud Tě nabídka zaujala, tak věz, že od Tebe očekáváme:

  • Vysokoškolské vzdělání; není nutné přímo z oboru IT
  • Pokročilou znalost MS Office s důrazem na VBA a makra
  • Analytické myšlení a schopnost najít vhodná řešení
  • Základní orientace ve VBScriptu, C++, C# nebo JavaScriptu
  • Schopnost dorozumět se anglicky slovem a hlavně písmem
  • Pečlivost, orientaci na detail

Co nabízíme?

    Co nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Další finanční bonusy
  • Flexibilní pracovní doba ihned po nástupu
  • Podpora Home Office
  • Práci v centru Brna
  • Další možnosti osobního rozvoje a profesního růstu

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.