LOGISTIK S ANGLIČTINOU

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Zlínský kraj

Ovládáte bravurně anglický jazyk a máte zkušenosti v oblasti logistiky? Jste komunikativní? Chcete plnit přání zákazníků výrobní společnosti a rozvíjet se v oblasti logistiky? Pak je tato pozice přesně pro Vás. Neváhejte, zašlete nám životopis a staňte se naším kolegou na pozici: LOGISTIK S ANGLIČTINOU

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Každodenní komunikace se zahraničními zákazníky
  • Kontrola a vyjednávání termínů
  • Zpracování zákaznických požadavků
  • Spolupráce s odděleními výroby

Co požadujeme?

  • Min. středoškolské vzdělání
  • Zkušenosti z oblasti logistiky
  • Komunikativní znalost anglického jazyka - podmínkou
  • Znalost výrobních a logistických procesů
  • Aktivní přístup a komunikativnost

Co nabízíme?

  • Každodenní využití AJ a možnost dalšího vzdělávání
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Systém bonusů

    Lokalita: Pracoviště na pomezí Olomouckého a Zlínského kraje