SVÁŘEČ TIG

Neaktivní nabídka

36000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste šikovný, zkušený a zručný svářeč? Umíte pracovat samostatně? Rád byste se podílel na vzniku u nikátního produktu? Pokud ano, pošlete mi prosím svůj životopis nebo mi rovnou zavolejte a vše spolu probereme.

Pracovní náplň

  • Svařování podtrubí a potrubních větví
  • Pravidelná udržba a kontrola pracoviště
  • Práce v 1-2 směnném provoze

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ strojírenský obor
  • Platné svářečské oprávnění (státní či mezinárodní) metoda 141
  • Svářečský průkaz 111 - výhodou
  • Praxi na obdobné pozici- výhodou
  • Manuální zručnost a kladný vztah k práci
  • Dochvilnost, spolehlivost a pravidelnou docházku
  • Schopnost číst a orientovat se v technické dokumentaci

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené + 3 dny navíc
  • Dotované závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Moderní a čisté pracovní prostředí
  • Ročně 6.000 Kč na benefity dle výběru
  • Místo pracoviště: centrum Brna