COUNTRY MANAGER - EVROPA - STROJÍRENSTVÍ

mzdové ohodnocení

Vyškov

Jste komunikativní a flexibilní typ člověka? Orientujete se na výsledek? Máte prokazatelné výsledky v obchodní činnosti, které jsou za Vámi vidět? Rádi cestujete a domluvíte se anglicky nebo německy? Máte praxi ve strojírenství? Pak neváhejte zaslat svůj životopis! Strojírenská společnost hledá nového kolegu / kolegyni do týmu na pozici: COUNTRY MANAGER - EVROPA - STROJÍRENSTVÍ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • péče o svěřený region (Evropa)
  • akvizice a péče o stávající zákazníky
  • tvorba cenových nabídek
  • vedení obchodních jednání včetně uzavírání smluv
  • služební cesty (v rámci dnů)

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi min. 4 roky v obchodní činnosti
  • znalost strojírenské technologie (technologie tváření - dělení materiálu, ohýbání, svařovaní, broušení, povrchové úpravy, montáž)
  • pokročilou znalost anglického nebo německého jazyka nutností (denní komunikace)
  • dynamického člověka s tahem na branku

Co nabízíme?

  • rozmanitou práci ve stabilní strojírenské společnosti
  • výkonnostní odměny
  • 5 týdnů dovolené
  • služební automobil pro soukromé účely
  • závodní stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • možnost kariérního růstu
  • místo výkonu práce: Vyškov